A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A to wszystko dzięki naszemu wielkiemu budowniczemu Wróblowi Komuchowi Trzeciemu!Niech żyje!Niech żyje!Niech żyje!
no prosze otwarcie drogi s7 do Gdanska czyni cuda
No to była speluna Ewa zniknie a z nia Biedronka.
Sąd ma wysokość 46m, a brama na modrzewine 50 tak gwoli ścisłości. Czyli ten budynek ma być gdzieś po srodku?
Tam będzie 13 pięter tylko kolego
A czy rozmiar ma znaczenie??
Brzydszego osobnika niż ty nie ma, maszkaro
byłem w Gdańsku i tam ludzie tylko o tym teraz mówią, wszyscy chcą się wyprowadzić do Elbląga, ale to wszyscy
kopać to tam już nie raz kopali :) Jedna koparka wieżowca nie czyni :) zobaczę to uwierzę. ..
No nie dziwie się jak mieszkania za ćwierć ceny.