93
09.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A to wszystko dzięki naszemu wielkiemu budowniczemu Wróblowi Komuchowi Trzeciemu!Niech żyje!Niech żyje!Niech żyje!
hd (2018.11.09)
no prosze otwarcie drogi s7 do Gdanska czyni cuda
(2018.11.09)

info

5  
  3
No to była speluna Ewa zniknie a z nia Biedronka.
(2018.11.09)
Sąd ma wysokość 46m, a brama na modrzewine 50 tak gwoli ścisłości. Czyli ten budynek ma być gdzieś po srodku?
Gosc1 (2018.11.09)

info

3  
  3
Tam będzie 13 pięter tylko kolego
Gosc1 (2018.11.09)
A czy rozmiar ma znaczenie??
(2018.11.09)
Brzydszego osobnika niż ty nie ma, maszkaro
(2018.11.09)
byłem w Gdańsku i tam ludzie tylko o tym teraz mówią, wszyscy chcą się wyprowadzić do Elbląga, ale to wszyscy
Eks (2018.11.09)
kopać to tam już nie raz kopali :) Jedna koparka wieżowca nie czyni :) zobaczę to uwierzę. ..
kiks (2018.11.09)

info

10  
  1
No nie dziwie się jak mieszkania za ćwierć ceny.
Gosc1 (2018.11.09)