UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na tym terenie ktos kreci niezle lody. od czasu do czasu robiac tam wykopy i stawiajac ogrodzenie. w miedzyczasie wynajmujac teren pod wesole miasteczko. przypomnijcie sobie kto ten teren tak beznadziejnie oddal w obce lapy. przypypominam tępakom dziadzio henio i wicia. w
turban