Wybrany wątek opinii

bardzo fajna inwestycja ale tylko jeśli chodzi o 15 piętro, piętra niżej to dla biedoty
topowiec (2018.11.09)
Nie ma tam takiego piętra. Będzie 15 kondygnacji w tym. Jedna podziemna, a więc pięter 13.
Gosc1 (2018.11.09)
Powrót do komentarzy