Wybrany wątek opinii
bardzo fajna inwestycja ale tylko jeśli chodzi o 15 piętro, piętra niżej to dla biedoty
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Nie ma tam takiego piętra. Będzie 15 kondygnacji w tym. Jedna podziemna, a więc pięter 13.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0