UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie przepadam za obecną władzą ale chcę żeby przekopali. Pohalsuje sobie na zatoce z przyjemnością nie dygając na silniku Szkarpawą i Wisłą cały dzień. Nawet nie macie pojęcia ilu warszawiaków się kręci wokół wiosek i miasteczek nad zalewem wietrząc interes o ile przekopią. Niewątpliwie turystyka wodna na tym zyska pomijając aspekty ciężkiego transportu. Utrzymanie toru wodnego kosztuje jaki i ochrona środowiska ale warto pod każdym względem. Stać nas na 500 to i stać na inwestycję w kanał. To nie jest lotnisko w Radomiu