UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@inżynier - To jest nas dwóch. Mnie takze zdumiewa skala z idiocenia. Przekop to jedno. Nie wiadomo kiedy by sie zakonczył. Tylko gdzie mamy w okolicy infrastrukture. A wdalszej okolicy?też nic. Na dodatek porobione drogi ekspresowe. Jaki idiota bedzie budował porty w tych niepewnych czasach. Gdzie pieniadze zainwestowane w porty, kawiarnie, statki, stacje paliw zwróciły by sie za dlugie lata. Budujesz stacje a tu jeden statek na miesiac i to mały. Niestety tiry opanowały transport i nic tego nie zmieni bo za duzo kredytów nabrały firmy transportowe na samochody.

marecki22

Anuluj