UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gosc1 - No tak przekop, którego nie ma jest już teraz wielką atrakcją. Sam byłem oglądać pomnik - łopatę, chciałem teraz pojechać do ostatniego słupka, ale zajumali. A taki ładny był, amerykancki.


Anuluj