UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc1 - No tak przekop, którego nie ma jest już teraz wielką atrakcją. Sam byłem oglądać pomnik - łopatę, chciałem teraz pojechać do ostatniego słupka, ale zajumali. A taki ładny był, amerykancki.
@Gosc1 - No tak przekop, którego nie ma jest już teraz wielką atrakcją. Sam byłem oglądać pomnik - łopatę, chciałem teraz pojechać do ostatniego słupka, ale zajumali. A taki ładny był, amerykancki.