UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie przepadam za obecną władzą ale chcę żeby przekopali. Pohalsuje sobie na zatoce z przyjemnością nie dygając na silniku Szkarpawą i Wisłą cały dzień. Nawet nie macie pojęcia ilu warszawiaków się kręci wokół wiosek i miasteczek nad zalewem wietrząc interes o ile przekopią. Niewątpliwie turystyka wodna na tym zyska pomijając aspekty ciężkiego transportu. Utrzymanie toru wodnego kosztuje jaki i ochrona środowiska ale warto pod każdym względem. Stać nas na 500 to i stać na inwestycję w kanał. To nie jest lotnisko w Radomiu