UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zobaczymy ile zrobisz panie prezydencie przez te 4 lata w Elblągu, będziemy Cie bacznie obserwować i słuchać Twoich obietnic

Polak

Anuluj