UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zobaczymy ile zrobisz panie prezydencie przez te 4 lata w Elblągu, będziemy Cie bacznie obserwować i słuchać Twoich obietnic
Polak
Zobaczymy ile zrobisz panie prezydencie przez te 4 lata w Elblągu, będziemy Cie bacznie obserwować i słuchać Twoich obietnic
Polak