UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zantyr - Ja też bym chciał, żeby EPEC sponsorował nawet eskimosów, ,byle, żeby brał mi połowę mniej pieniędzy. Zdaniem naszego radnego, w Gdańsku są niższe ceny ciepła niż u nas. czyli pomysł Lipska bardzo mi się podoba.

entuzjasta

Anuluj