UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zantyr - Ja też bym chciał, żeby EPEC sponsorował nawet eskimosów, ,byle, żeby brał mi połowę mniej pieniędzy. Zdaniem naszego radnego, w Gdańsku są niższe ceny ciepła niż u nas. czyli pomysł Lipska bardzo mi się podoba.
entuzjasta