A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na profilu Facebook Witolda Wróblewskiego jest transmisja LIVE ze sztabu Witolda Wróblewskiego.
Bo Elbląg był i jest czerwony.
Jeszcze trochę i ty będziesz musiał do matecznika uciekać za Odrę ????????albo za Bug???????? #RedisBed ????????????
I wzajemnie bezmozgowcu!!
@Glosrozsadku1 - Smutna prawda, a teraz zobaczycie tasowanie i karuzelę stanowisk wokół starego-nowego prezydenta. W porównaniu do Gdańska jesteśmy dziś Bangladeszem, za 5 lat przy Olszczynie będziemy wyglądać jak upadły PGR, brawo ludu elbląski, brawo
Bo ludzie z Elbląga nie są głupi !!
???????? WON z Elbląga
@Elblążak - Mów za siebie.
o kurła! ale wstyd!!!
Młodzi duchem chyba, bo młodych wiekiem tu już nie ma.