329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na profilu Facebook Witolda Wróblewskiego jest transmisja LIVE ze sztabu Witolda Wróblewskiego.
dkdkdkvfkvfi (2018.11.04)

info

12  
  11
Bo Elbląg był i jest czerwony.
Realista1 (2018.11.04)
Jeszcze trochę i ty będziesz musiał do matecznika uciekać za Odrę ????????albo za Bug???????? #RedisBed ????????????
Anty Komunista (2018.11.04)
I wzajemnie bezmozgowcu!!
Wilczurek (2018.11.04)
@Glosrozsadku1 - Smutna prawda, a teraz zobaczycie tasowanie i karuzelę stanowisk wokół starego-nowego prezydenta. W porównaniu do Gdańska jesteśmy dziś Bangladeszem, za 5 lat przy Olszczynie będziemy wyglądać jak upadły PGR, brawo ludu elbląski, brawo
(2018.11.04)
Bo ludzie z Elbląga nie są głupi !!
Jbpissss (2018.11.04)
???????? WON z Elbląga
(2018.11.04)

info

3  
  2
@Elblążak - Mów za siebie.
G.K. (2018.11.04)
o kurła! ale wstyd!!!
Benek2 (2018.11.04)

info

18  
  8
Młodzi duchem chyba, bo młodych wiekiem tu już nie ma.
Obserwator. (2018.11.04)