Wybrany wątek opinii

W tym miescie NIGDY nie wygra Pis ! ZawsE tak było i bedzie
Jbpissss (2018.11.04)
Bo Elbląg był i jest czerwony.
Realista1 (2018.11.04)
Powrót do komentarzy