UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Glosrozsadku1 - Smutna prawda, a teraz zobaczycie tasowanie i karuzelę stanowisk wokół starego-nowego prezydenta. W porównaniu do Gdańska jesteśmy dziś Bangladeszem, za 5 lat przy Olszczynie będziemy wyglądać jak upadły PGR, brawo ludu elbląski, brawo


Anuluj