A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pozdrawiam PISowskich trolli - kicha, co nie.
Skoro jesteś wykrztalcony to współczuję bo horoba tego kraju są ludzie tacy jak ty
Lepiej się nie uczyć. Wtedy kościelne cuda dużo łatwiej zrozumieć. Łatwiej się dawać oszukać, siedzieć cicho i pokornie. :)
@mieszkaniec-mieszaniec;) - Niewiele różni się Twoja retoryka od retoryki PIS. Przykre.
@WyborcaW.W - Jak się cudze rozdaje, zabiera ludziom pracy a daje obibokom to taki skutek. Poza tym nie mam nic do tego, żeby wspierać rodziny. Najpierw praca a potem możliwość odpisu. Mam nadzieje, że to koniec PIS-u.
Popracuj nad ortografią:(
@Wykształcona - Pawłowicz też ma.
Ujawnij się i powiedz to wprost,ubecka cioto.
@Pisior - "Ujawnij się i powiedz to wprost, ubecka cioto. " to jest mowa zdruzgotanego trolla z PiS. obiecanej posadki nie będzie?
Gdzie są teraz ci, którzy dwa tygodnie temu pisali: "Wilk wygra, wyborcy Missana albo zostaną w domu, albo zagłosują na Wilka"???