329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pozdrawiam PISowskich trolli - kicha, co nie.
wybor-ca (2018.11.05)
Skoro jesteś wykrztalcony to współczuję bo horoba tego kraju są ludzie tacy jak ty
(2018.11.05)
Lepiej się nie uczyć. Wtedy kościelne cuda dużo łatwiej zrozumieć. Łatwiej się dawać oszukać, siedzieć cicho i pokornie. :)
(2018.11.05)
@mieszkaniec-mieszaniec;) - Niewiele różni się Twoja retoryka od retoryki PIS. Przykre.
chello10 (2018.11.05)
@WyborcaW.W - Jak się cudze rozdaje, zabiera ludziom pracy a daje obibokom to taki skutek. Poza tym nie mam nic do tego, żeby wspierać rodziny. Najpierw praca a potem możliwość odpisu. Mam nadzieje, że to koniec PIS-u.
chello10 (2018.11.05)
Popracuj nad ortografią:(
chello10 (2018.11.05)
@Wykształcona - Pawłowicz też ma.
(2018.11.05)
Ujawnij się i powiedz to wprost,ubecka cioto.
Pisior (2018.11.05)
@Pisior - "Ujawnij się i powiedz to wprost, ubecka cioto. " to jest mowa zdruzgotanego trolla z PiS. obiecanej posadki nie będzie?
(2018.11.05)
Gdzie są teraz ci, którzy dwa tygodnie temu pisali: "Wilk wygra, wyborcy Missana albo zostaną w domu, albo zagłosują na Wilka"???
(2018.11.05)

info

3  
  0