Wybrany wątek opinii

Pozdrawiam PISowskich trolli - kicha, co nie.
wybor-ca (2018.11.05)
@wybor-ca - I premii, chyba, nie będzie. ..
ksiegowa341 (2018.11.05)
Powrót do komentarzy