UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie są teraz ci, którzy dwa tygodnie temu pisali: "Wilk wygra, wyborcy Missana albo zostaną w domu, albo zagłosują na Wilka"???


Anuluj