UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie są teraz ci, którzy dwa tygodnie temu pisali: "Wilk wygra, wyborcy Missana albo zostaną w domu, albo zagłosują na Wilka"???
Gdzie są teraz ci, którzy dwa tygodnie temu pisali: "Wilk wygra, wyborcy Missana albo zostaną w domu, albo zagłosują na Wilka"???