UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej się nie uczyć. Wtedy kościelne cuda dużo łatwiej zrozumieć. Łatwiej się dawać oszukać, siedzieć cicho i pokornie. :)
Lepiej się nie uczyć. Wtedy kościelne cuda dużo łatwiej zrozumieć. Łatwiej się dawać oszukać, siedzieć cicho i pokornie. :)