UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepiej się nie uczyć. Wtedy kościelne cuda dużo łatwiej zrozumieć. Łatwiej się dawać oszukać, siedzieć cicho i pokornie. :)


Anuluj