A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zdęcie numer 1 pokazało jaki jest PIS. Tak dalej panowie Pruszak, Hajdukowski, Traks i oczywiście Wilk i macie pozamiatane. Nagonki i cwaniactwo, układy i pomówienia. Brak szacunku do innych to wynik waszej klęski. Tylko szkoda, że trzech wymienionych dostało się do rady
nie ważne kto jest prezydentem najważniejsze żeby się wzieli za robote
brac się za robote dziory w tym elblagu jak w serze. .. ..
brac się za robote dziory w tym elblagu jak w serze. .. .. ;c
Gorzki jest smak porażki, ale przecież to nie jest koniec Pańskiego życia. .. jest tyle do zrobienia dla Elbląga w Sejmie RP i w Urzędzie Wojewódzkim! Mam nadzieje iż nie będzie Pan sekował pomysłów na rozwój miasta. Postawił Pan na żołnierzy, ,wyklętych, ,. .. .a zapomniał o żyjących, steranych życiem 70+, co to pamiętają jak to było w realu. .. .. Kibolstwo może wykrzykiwać co chce, ale gorzej jak kogoś pobije. .. .bo stary człowiek nie ma szans z młodym, silnym, ,byczkiem, ,. .. .proszę na to zwrócić uwagę kilku chłoptasiom z najbliższego otoczenia.
Komicznie wyglądają te zdjęcia z paniami i panami w jego sztabie wyborczym/ To dopiero błazenada!
Elblążanie to są dopiero wiesniaki tyle lat okradania przez władze a dla ludzi nic ci co piszą że Wróblewski jest dobry to ludzie którzy sami okradają Polskę i Polaków uczciwie pracujących
Co z tego że pognali wilka jak dalej Elbląg będzie dziura bo zadzacy tylko kieszeń upychają dno elblążanie dno
milcz, przez takich jak ty Wilk przegrał
Często wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją.