329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zdęcie numer 1 pokazało jaki jest PIS. Tak dalej panowie Pruszak, Hajdukowski, Traks i oczywiście Wilk i macie pozamiatane. Nagonki i cwaniactwo, układy i pomówienia. Brak szacunku do innych to wynik waszej klęski. Tylko szkoda, że trzech wymienionych dostało się do rady
(2018.11.05)

info

6  
  2
nie ważne kto jest prezydentem najważniejsze żeby się wzieli za robote
KAMIKADZE (2018.11.05)

info

4  
  0
brac się za robote dziory w tym elblagu jak w serze. .. ..
KAMIKADZE (2018.11.05)

info

1  
  0
brac się za robote dziory w tym elblagu jak w serze. .. .. ;c
BENEK5555 (2018.11.05)

info

2  
  0
Gorzki jest smak porażki, ale przecież to nie jest koniec Pańskiego życia. .. jest tyle do zrobienia dla Elbląga w Sejmie RP i w Urzędzie Wojewódzkim! Mam nadzieje iż nie będzie Pan sekował pomysłów na rozwój miasta. Postawił Pan na żołnierzy, ,wyklętych, ,. .. .a zapomniał o żyjących, steranych życiem 70+, co to pamiętają jak to było w realu. .. .. Kibolstwo może wykrzykiwać co chce, ale gorzej jak kogoś pobije. .. .bo stary człowiek nie ma szans z młodym, silnym, ,byczkiem, ,. .. .proszę na to zwrócić uwagę kilku chłoptasiom z najbliższego otoczenia.
troll2018 (2018.11.05)

info

1  
  2
Komicznie wyglądają te zdjęcia z paniami i panami w jego sztabie wyborczym/ To dopiero błazenada!
poinformowany (2018.11.05)

info

3  
  0
Elblążanie to są dopiero wiesniaki tyle lat okradania przez władze a dla ludzi nic ci co piszą że Wróblewski jest dobry to ludzie którzy sami okradają Polskę i Polaków uczciwie pracujących
(2018.11.05)
Co z tego że pognali wilka jak dalej Elbląg będzie dziura bo zadzacy tylko kieszeń upychają dno elblążanie dno
(2018.11.05)
milcz, przez takich jak ty Wilk przegrał
(2018.11.05)
Często wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją.
Pisior (2018.11.05)