A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
SUKCES !!! Elblążkowo wybrało wójta.
@Jacekk1 - Nie piszą wykrztałcenie tylko wykształcenie. "Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"
@Zantyr - W Elblągu cena z firmy miejskiej przekracza 80 zł/GJ. I wiele budynków jest nie podłączonych. Miasto nawet nie zastanawia się nad podłączeniem. Mimo pustych gadek o smogu. Wszelkie programy miejskie ograniczają się do produkcji. Czyli jeżeli niemiecka firma dostarcza po 60 zł, to chciałbym w Elblągu firmę niemiecką. Za 60 zł, niech sponsorują nawet Eskimosów albo przeszczepy włosów dla łysych. A za doprowadzenie ciepła do odległych budynków nie płaci miasto, tylko składają się wszyscy odbiorcy. Nie wypracowano metody na pytanie, czy oni chcą zapłacić za nowe podłaczenia.
he pytanie czy Wilk dotrzyma słowa i już nie będzie kandydował. Przyznam, że jakoś w to nie wierzę.
"he pytanie czy Wilk dotrzyma słowa i już nie będzie kandydował. Przyznam, że jakoś w to nie wierzę. " Może jeszcze poruszyć nowy temat przekopu przez mierzeję. Dlaczego jeszcze na to nie wpadli?
oj słychać ten pisowski skowyt i trolostwo się uaktywniło. Naród jest jednak mądry i zadecydował dobrze.
Gosc36 - tylko ograniczeni i dokształceni ludzie popierają partię, która kradnie, kłamie, łamie prawo i konstytucje oraz prawa obywatelskie.
Jak komuś się Elbląg nie podoba to droga wolna do dobrobytu w trójmieście. Teraz macie lepszą, szybszą drogę.
Wybieranie między złem a gorszm złem..
Tragedia. Nie ma się co oszukiwac, nie było godnych kandydatów na to stanowisko. To jeden wielki cyrk na kółkach. Szczególnie przed wyborami. Typowy POpis. Czekamy na więcej przekrętów, zadłużeń miasta i bezsensownych inwestycji, albo nie przemyślanych, na siłę (nie do końca bezpiecznych wiaduktow). Będzie lepiej?? Czy dalej pranie mózgu? Dla jasności byłam na wyborach. Niestety, spełniam swój obywatelski obowiązek i bólem serca, głowy i wszystkich innych części ciała.
Większość elblążan to mądrzy ludzie i nie dali się nabrać na obietnice Wilka. Przekopu, ,niet", metra do Sztokholmu też nie będzie. Gratuluję panu Wróblewskiemu, myślę, że nie pójdzie 90% kasy na kościół.