UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gorzki jest smak porażki, ale przecież to nie jest koniec Pańskiego życia. .. jest tyle do zrobienia dla Elbląga w Sejmie RP i w Urzędzie Wojewódzkim! Mam nadzieje iż nie będzie Pan sekował pomysłów na rozwój miasta. Postawił Pan na żołnierzy, ,wyklętych, ,. .. .a zapomniał o żyjących, steranych życiem 70+, co to pamiętają jak to było w realu. .. .. Kibolstwo może wykrzykiwać co chce, ale gorzej jak kogoś pobije. .. .bo stary człowiek nie ma szans z młodym, silnym, ,byczkiem, ,. .. .proszę na to zwrócić uwagę kilku chłoptasiom z najbliższego otoczenia.
troll2018