Wybrany wątek opinii

Elblążanie to są dopiero wiesniaki tyle lat okradania przez władze a dla ludzi nic ci co piszą że Wróblewski jest dobry to ludzie którzy sami okradają Polskę i Polaków uczciwie pracujących
(2018.11.05)
milcz, przez takich jak ty Wilk przegrał
(2018.11.05)
Powrót do komentarzy