Wybrany wątek opinii
Elblążanie to są dopiero wiesniaki tyle lat okradania przez władze a dla ludzi nic ci co piszą że Wróblewski jest dobry to ludzie którzy sami okradają Polskę i Polaków uczciwie pracujących
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
milcz, przez takich jak ty Wilk przegrał
Do moderacji
Odpowiedz
2
0