UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gorzki jest smak porażki, ale przecież to nie jest koniec Pańskiego życia. .. jest tyle do zrobienia dla Elbląga w Sejmie RP i w Urzędzie Wojewódzkim! Mam nadzieje iż nie będzie Pan sekował pomysłów na rozwój miasta. Postawił Pan na żołnierzy, ,wyklętych, ,. .. .a zapomniał o żyjących, steranych życiem 70+, co to pamiętają jak to było w realu. .. .. Kibolstwo może wykrzykiwać co chce, ale gorzej jak kogoś pobije. .. .bo stary człowiek nie ma szans z młodym, silnym, ,byczkiem, ,. .. .proszę na to zwrócić uwagę kilku chłoptasiom z najbliższego otoczenia.

troll2018