Wybrany wątek opinii

Pognali Wilka do lasu!!!
lol (2018.11.04)
Co z tego że pognali wilka jak dalej Elbląg będzie dziura bo zadzacy tylko kieszeń upychają dno elblążanie dno
(2018.11.05)
Powrót do komentarzy