Wybrany wątek opinii
Pognali Wilka do lasu!!!
Do moderacji
Odpowiedz
244
52
Co z tego że pognali wilka jak dalej Elbląg będzie dziura bo zadzacy tylko kieszeń upychają dno elblążanie dno
Do moderacji
Odpowiedz
4
4