UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblążanie to są dopiero wiesniaki tyle lat okradania przez władze a dla ludzi nic ci co piszą że Wróblewski jest dobry to ludzie którzy sami okradają Polskę i Polaków uczciwie pracujących


Anuluj