UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wybieranie między złem a gorszm złem.. Tragedia. Nie ma się co oszukiwac, nie było godnych kandydatów na to stanowisko. To jeden wielki cyrk na kółkach. Szczególnie przed wyborami. Typowy POpis. Czekamy na więcej przekrętów, zadłużeń miasta i bezsensownych inwestycji, albo nie przemyślanych, na siłę (nie do końca bezpiecznych wiaduktow). Będzie lepiej?? Czy dalej pranie mózgu? Dla jasności byłam na wyborach. Niestety, spełniam swój obywatelski obowiązek i bólem serca, głowy i wszystkich innych części ciała.

oby-watelka

Anuluj