UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zantyr - W Elblągu cena z firmy miejskiej przekracza 80 zł/GJ. I wiele budynków jest nie podłączonych. Miasto nawet nie zastanawia się nad podłączeniem. Mimo pustych gadek o smogu. Wszelkie programy miejskie ograniczają się do produkcji. Czyli jeżeli niemiecka firma dostarcza po 60 zł, to chciałbym w Elblągu firmę niemiecką. Za 60 zł, niech sponsorują nawet Eskimosów albo przeszczepy włosów dla łysych. A za doprowadzenie ciepła do odległych budynków nie płaci miasto, tylko składają się wszyscy odbiorcy. Nie wypracowano metody na pytanie, czy oni chcą zapłacić za nowe podłaczenia.

entuzjasta

Anuluj