UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak komuś się Elbląg nie podoba to droga wolna do dobrobytu w trójmieście. Teraz macie lepszą, szybszą drogę.
Jak komuś się Elbląg nie podoba to droga wolna do dobrobytu w trójmieście. Teraz macie lepszą, szybszą drogę.