UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Większość elblążan to mądrzy ludzie i nie dali się nabrać na obietnice Wilka. Przekopu, ,niet", metra do Sztokholmu też nie będzie. Gratuluję panu Wróblewskiemu, myślę, że nie pójdzie 90% kasy na kościół.
Siasiustasiu