UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Większość elblążan to mądrzy ludzie i nie dali się nabrać na obietnice Wilka. Przekopu, ,niet", metra do Sztokholmu też nie będzie. Gratuluję panu Wróblewskiemu, myślę, że nie pójdzie 90% kasy na kościół.

Siasiustasiu

Anuluj