UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż. Obrzydliwa kampania, całkowita, totalna krytyka wszystkiego, myślenie że ". .. .. głupi naród wszystko kupi" zemściły się. Czytając komentarze zauważyłem, że jednak zdecydowanie można odróżnić wpisy "dobrego sortu" od "głupiego narodu". Ciężko jest pogodzić się z porażką i to aż tak dużą, kiedy myślami jest się przy korycie, nie mając do tego żadnych predyspozycji, oprócz buty i lizusostwa. Panie Wróblewski, oby tak dalej, gratuluję.
nieelblążanin