A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Arc - Wróbel niech sie wywiązuje z obietnic, ! od pana Wilka z daleka, won, paszoł won, lewusy zas. .. , pod gabinet pana Wróbla w sprawie obietnic :-) leśne dziady :-)
Jakiż piękny skowyt pisowskich trolli. Aż miło poczytać :)
Za to chcą PSL-u,partii wieśniaków,jesteście żałośni.
Lepsze wieśniaki niż prostaki.
Ja już mam 60+ i wyjażdzam na wiosne do gdanska do nowego mieszkania bo Elblag to dziura i będzie jeszcze gorzej
TVPis nie pomogła, kołek na plaży nie pomógł, Pisy, czym wy walczyć będziecie, ludzie przestają wam ufać.
Dobrze ze droga do Gdanska otwarta. Tu będę tylko nocować w tygodniu. Miasto komuszych układów betoniarskich. Dym. .. cie sami siebie janusze za 1500
Czym mógł się poszczycić Wasz kandydat J. Wilki który był menadżerem w jednej z firm i byłym prezydentem naszego miasta? Dla mnie to człowiek w wieku przedemerytalnym który chciał się załapać na fajną fuchę żeby przetrwać do wniosku o świadczenie. Panie Wilk, na wiejską proszę niech Pan pokaże co potrafi może wyborcy znowu wybiorą. Od kiedy władze miasta decydują o płacy minimalnej?
nr 7 - Zdrajco! Konfidencie!
No to prezent dla "Naczelnika" Jarosława na 100 rocznicę niepodległości :)