329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Arc - Wróbel niech sie wywiązuje z obietnic, ! od pana Wilka z daleka, won, paszoł won, lewusy zas. .. , pod gabinet pana Wróbla w sprawie obietnic :-) leśne dziady :-)
(2018.11.05)
Jakiż piękny skowyt pisowskich trolli. Aż miło poczytać :)
(2018.11.05)
Za to chcą PSL-u,partii wieśniaków,jesteście żałośni.
Prestidigitator (2018.11.05)
Lepsze wieśniaki niż prostaki.
(2018.11.05)

info

7  
  5
Ja już mam 60+ i wyjażdzam na wiosne do gdanska do nowego mieszkania bo Elblag to dziura i będzie jeszcze gorzej
kim (2018.11.05)

info

9  
  8
TVPis nie pomogła, kołek na plaży nie pomógł, Pisy, czym wy walczyć będziecie, ludzie przestają wam ufać.
(2018.11.05)

info

8  
  2
Dobrze ze droga do Gdanska otwarta. Tu będę tylko nocować w tygodniu. Miasto komuszych układów betoniarskich. Dym. .. cie sami siebie janusze za 1500
(2018.11.05)

info

4  
  8
Czym mógł się poszczycić Wasz kandydat J. Wilki który był menadżerem w jednej z firm i byłym prezydentem naszego miasta? Dla mnie to człowiek w wieku przedemerytalnym który chciał się załapać na fajną fuchę żeby przetrwać do wniosku o świadczenie. Panie Wilk, na wiejską proszę niech Pan pokaże co potrafi może wyborcy znowu wybiorą. Od kiedy władze miasta decydują o płacy minimalnej?
uspionywyborca (2018.11.05)

info

7  
  2
nr 7 - Zdrajco! Konfidencie!
oxx (2018.11.05)

info

2  
  0
No to prezent dla "Naczelnika" Jarosława na 100 rocznicę niepodległości :)
(2018.11.05)

info

7  
  0