UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No to Elbląg dalej w czarnej d. .ie. skoro mieszkańcy chcą być tak szczególnie traktowani jak to miało miejsce za poprzednich rządów PiS powinien 1.Wstrzymać realizację przekopu, 2.Zabrać 500+, zwiększyć wiek emerytalny itd.