UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to Elbląg dalej w czarnej d. .ie. skoro mieszkańcy chcą być tak szczególnie traktowani jak to miało miejsce za poprzednich rządów PiS powinien 1.Wstrzymać realizację przekopu, 2.Zabrać 500+, zwiększyć wiek emerytalny itd.