UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ahahaaa i najlepsze te brednie nawet tu w komentarzach, gdzie "mądrzy inaczej" co byli przeciwko Wilkowi, teraz oczekują, że wywiąże siez przedwyborczych obietnic :) Nie mówią aby ich Wróblewski sięwywiązał ze swoich, tylko ten co przegrał ma sięwywiązać - od taka obłuda ludzka i zwykłem sk. .. .. ludzkie

Arc

Anuluj