UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ahahaaa i najlepsze te brednie nawet tu w komentarzach, gdzie "mądrzy inaczej" co byli przeciwko Wilkowi, teraz oczekują, że wywiąże siez przedwyborczych obietnic :) Nie mówią aby ich Wróblewski sięwywiązał ze swoich, tylko ten co przegrał ma sięwywiązać - od taka obłuda ludzka i zwykłem sk. .. .. ludzkie

Arc