UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stary....piątke to ja mam w DRE jak zrobię dwie soboty pracujące... A jak ktoś chce to niech dyma do Gdanska
stolarz
Stary....piątke to ja mam w DRE jak zrobię dwie soboty pracujące... A jak ktoś chce to niech dyma do Gdanska
stolarz