UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezes ze swoją świtą są to chorzy psychicznie, zawzięci ludzie, których się boję. Chcę przede wszystkim w spokoju wychować moje małe dzieci. Spokojnie pracować i żyć. W Elblągu z pracą nie mają kłopotu ludzie dobrze wykształceni, absolwenci dobrych uczelni. Brakuje np. inż. mechaników. W życiu żeby coś otrzymać, trzeba najpierw zainwestować w siebie. Skończyć dobrą uczelnię, a później iść do pracy. Moja mama, osoba bardzo dobrze wykształcona, od 4 lat mająca emeryturę, cały czas pracuje w swoim zakładzie. Nie chcą jej puścić z Jej zakładu. Bezrobotni niech mają pretensję do siebie.
JanL.