Wybrany wątek opinii
czysta formalność każdy Elblążanin zdawał sobie sprawę kto wygra już 2 tyg temu powinna być wygrana no ale wilk chociaż wydał pare groszy na plakaty itd haha pozdrawiam pijemy dziś szampana świetujemy!
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
A co ty chcesz świętować dalszy upadek miasta?
Do moderacji
Odpowiedz
5
4