Wybrany wątek opinii

czysta formalność każdy Elblążanin zdawał sobie sprawę kto wygra już 2 tyg temu powinna być wygrana no ale wilk chociaż wydał pare groszy na plakaty itd haha pozdrawiam pijemy dziś szampana świetujemy!
(2018.11.04)
A co ty chcesz świętować dalszy upadek miasta?
Gosc1 (2018.11.04)
Powrót do komentarzy