Wybrany wątek opinii
Prezes ze swoją świtą są to chorzy psychicznie, zawzięci ludzie, których się boję. Chcę przede wszystkim w spokoju wychować moje małe dzieci. Spokojnie pracować i żyć. W Elblągu z pracą nie mają kłopotu ludzie dobrze wykształceni, absolwenci dobrych uczelni. Brakuje np. inż. mechaników. W życiu żeby coś otrzymać, trzeba najpierw zainwestować w siebie. Skończyć dobrą uczelnię, a później iść do pracy. Moja mama, osoba bardzo dobrze wykształcona, od 4 lat mająca emeryturę, cały czas pracuje w swoim zakładzie. Nie chcą jej puścić z Jej zakładu. Bezrobotni niech mają pretensję do siebie.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
Urzekła mnie twoja historia, ale to w albo bujdy, albo układy zrobiły swoje.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Gosc1 - Co takiś ponury? Życie przed tobą. .. .. daj na luz
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
A na te małe dzieci pewnie bierzesz 500plus od pisowskiego rządu, który te w sumie nasze pieniądze zabrał mafiom vatowskim?
Do moderacji
Odpowiedz
3
7