UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czysta formalność każdy Elblążanin zdawał sobie sprawę kto wygra już 2 tyg temu powinna być wygrana no ale wilk chociaż wydał pare groszy na plakaty itd haha pozdrawiam pijemy dziś szampana świetujemy!
czysta formalność każdy Elblążanin zdawał sobie sprawę kto wygra już 2 tyg temu powinna być wygrana no ale wilk chociaż wydał pare groszy na plakaty itd haha pozdrawiam pijemy dziś szampana świetujemy!