UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czysta formalność każdy Elblążanin zdawał sobie sprawę kto wygra już 2 tyg temu powinna być wygrana no ale wilk chociaż wydał pare groszy na plakaty itd haha pozdrawiam pijemy dziś szampana świetujemy!


Anuluj