UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prezes ze swoją świtą są to chorzy psychicznie, zawzięci ludzie, których się boję. Chcę przede wszystkim w spokoju wychować moje małe dzieci. Spokojnie pracować i żyć. W Elblągu z pracą nie mają kłopotu ludzie dobrze wykształceni, absolwenci dobrych uczelni. Brakuje np. inż. mechaników. W życiu żeby coś otrzymać, trzeba najpierw zainwestować w siebie. Skończyć dobrą uczelnię, a później iść do pracy. Moja mama, osoba bardzo dobrze wykształcona, od 4 lat mająca emeryturę, cały czas pracuje w swoim zakładzie. Nie chcą jej puścić z Jej zakładu. Bezrobotni niech mają pretensję do siebie.
JanL.