Wybrany wątek opinii
Elblążanie kochani !!! Uff dziękuje Wam . W Elblagu mieszka moja siostra bywam tam często , wierzyłem w Was i się nie zawiodłem :) brawo brawo
Do moderacji
Odpowiedz
18
13
Weź dużo słojów jak do niej wpadniesz, na wsi się pożywisz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3