Wybrany wątek opinii

Elblążanie kochani !!! Uff dziękuje Wam . W Elblagu mieszka moja siostra bywam tam często , wierzyłem w Was i się nie zawiodłem :) brawo brawo
(2018.11.04)
Weź dużo słojów jak do niej wpadniesz, na wsi się pożywisz.
hd (2018.11.04)
Powrót do komentarzy