Wybrany wątek opinii

jesteśmy dumne z wybory Elblążan Pozdrawiamy ludzi głosujących na dobro czyli na pana Witolda
(2018.11.04)
Gdyby głupota miała skrzydła. ..
(2018.11.04)
Powrót do komentarzy