Wybrany wątek opinii
jesteśmy dumne z wybory Elblążan Pozdrawiamy ludzi głosujących na dobro czyli na pana Witolda
Do moderacji
Odpowiedz
13
20
Gdyby głupota miała skrzydła. ..
Do moderacji
Odpowiedz
6
0