UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblążanie kochani !!! Uff dziękuje Wam . W Elblagu mieszka moja siostra bywam tam często , wierzyłem w Was i się nie zawiodłem :) brawo brawo


Anuluj