UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie jestem zwolennikiem Wróblewskiego, Gdyby był dobrym prezydentem to chętnie bym na niego zagłosował. Jak czytałem jego baner z napisem "wybuduję 4 żłobki" - to co robił przez 5 lat że nie wybudował? Gdyby napisał na banerze: "słuchajcie wybudowałem w czasie mojej prezydentury 4 żłobki i wiele innych rzeczy. .. ." to oczywiście że bym zagłosował, a on obiecuje na następne 5 lat? a poprzednie 5 lat spał?

Zantyr