A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@wyborcaWW - a właśnie, że wyjedziemy :-)
62-38% nieuki
Czyli El po staremu czyli lata90 ubiegłego wieku.wrócę tu za 15 lat na emeryture bo tyko emeryci tu będą he he
Na układy nie ma rady. Uczciwie tyle nie zarobisz w tym miescie.
Z choinki się urwałes, że jesteś taki naiwny?
@entuzjasta - Nie rozumiesz że Niemcy nie inwestują tylko "doją" a ustawa o samorządzie terytorialnym nakłada obowiązek zaspokojenia potrzeb mieszkańców a nie cedowanie tego na zagranice. .. .. Mam mieszkanie w gdańsku i Gepec nie chciał podłaczyć ciepła do bloku bo mu się nie opłaca i zwiększył nam cene za 1 GIGA Jula na 180 zł - gdzie średnie ceny są 60zł i co zrobisz? komu się poskarżysz? jest wolny rynek i te bajki???
Już w większości samibemeryci, za 15 lat tu mogą być same pola uprawne Wroblewskiego.
jesteśmy dumne z wybory Elblążan Pozdrawiamy ludzi głosujących na dobro czyli na pana Witolda
Z takim poparciem, to generał-gubernator
traks i wilk dowidzenia z Elbląga taka kampania wstyd