UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Wilk co teraz z przekopem mierzei? Rozumiem, że kolejne wbicie łopaty przy następnych wyborach? xD
Panie Wilk co teraz z przekopem mierzei? Rozumiem, że kolejne wbicie łopaty przy następnych wyborach? xD