UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli El po staremu czyli lata90 ubiegłego wieku.wrócę tu za 15 lat na emeryture bo tyko emeryci tu będą he he

Greenpeace

Anuluj