UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli El po staremu czyli lata90 ubiegłego wieku.wrócę tu za 15 lat na emeryture bo tyko emeryci tu będą he he
Greenpeace
Czyli El po staremu czyli lata90 ubiegłego wieku.wrócę tu za 15 lat na emeryture bo tyko emeryci tu będą he he
Greenpeace