Wybrany wątek opinii

Czyli El po staremu czyli lata90 ubiegłego wieku.wrócę tu za 15 lat na emeryture bo tyko emeryci tu będą he he
Greenpeace (2018.11.04)
Już w większości samibemeryci, za 15 lat tu mogą być same pola uprawne Wroblewskiego.
Gosc1 (2018.11.04)
Powrót do komentarzy