Wybrany wątek opinii
Czyli El po staremu czyli lata90 ubiegłego wieku.wrócę tu za 15 lat na emeryture bo tyko emeryci tu będą he he
Do moderacji
Odpowiedz
17
9
Już w większości samibemeryci, za 15 lat tu mogą być same pola uprawne Wroblewskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3