A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chamskie komentarze chyba piszą piękni i młodzi, urodziwi i przystojni? Szkoda, że nie widać. Nawet jeśli tak jest to ten wygląd zewnętrzny nie zniweluje smrodu gówna. Co do Wilka to swoje zapowiedzi może spełnić, jest posłem, nie potrzeba mu do tego prezydentury. Wiecie kto to poseł?
To na przekop, nowy most w Nowakowie, sejmik wojewódzki, basen odkryty, amfiteatr na dolince będziecie mogli teraz pogwizdac. No tak ale po co to czerwonym leśnym dziadkom?
@JAFO - Pruszakowi idioto :-)
Brawo Elbląg, nawet w w naszym mieście, gdzie zycie dla wielu nie jest lekkie. .. .. mieszkańcy powiedzieli PISowi NIE. .. , NIE DALI SIĘ NABRAĆ NA 500+ I INNE. .. .. JESTEM Z WAS DUMNY
Gratulacje dla przyszlych stolkow, wór wdziecznosci sie rozsypie a kasa popłynie dla wiernych a dla niewdziecznikow nagany
Powiedz za 2tys ciężko Ci przeżyć?
Panie pruszakowy. .. ostrożnie. .. bo to pachnie samooceną. .. .
@Wykształcona - Chyba robiłaś je u Ojca Dyrektora w T0runiu!
@Gosc1 - Czyli szantaż pisowski Nas czeka? Czy to ma być Rzeczpospolita Polska czy Rzeczypospolita Pisowska?
Tragiczne jest to iż skłócono ludzi bardzo. .. bo w mętnej wodzie lepiej się łowi, ,duże sumy, ,. .. .