A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ten w środku to prosto z pola i butó nie przebrał?
pan na po prawej na głównym zdjęciu się po jajach drabie, heheh
Pis juz dosyć nakradł teraz jeszcze ona dno.
Jak to Pani Dalman powiedziała, tutaj cytuję "... moją wizją jest wizja..."
Bary, kawiarnie??? Ile można siedzieć i jeść??!!
Może jakieś sporty wodne, ścieżki na rowery, wystawy to przyciągnie turystów!
Chce Pani robić więcej niż Pan Zamojcin, a mówi Pani, że jego budżet jest ryzykowny. To jak Pani chce osiągnąć więcej??
Ojjj Pani Magdaleno dużo ogólników. Przykro mi, ale nie uwierzyłam Pani. Za dużo wizji, za mało konkretów.
Nieprawda z tą umową zlecenie. Prosimy o dowody.
Dobry przedsiębiorca zarabia ryzykując i tak jest z Panem Józkiem. Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Dziękujemy Panie Józefie. Fajnie będzie mieć takiego burmistrza.
malo kto wie, ale "przedsiębiorca zamojcin" utopił wszystkie swoje prywatne biznesy zanim został v-c. fajnie tak ryzykować publicznymi pieniaczmy bez żadnej odpowiedzialności? obalić tą KLIKE i jak najszybciej audyt
A Pani kandydatka taka oszczędna a startuje na radną i burmistrza. Radną już jest. Wygra w II turze to kolejne wybory. I kto za to płaci ?
Zobaczcie jak nam Tolkmicko wypiękniało przez ostatnie lata i to jest fakt.
@Pola - Ale nie wybiorą nikogo innego, bo polaczki nie są takie mądre.