Wybrany wątek opinii
Tak się właśnie dzieje, gdy urzednik zapomina przez lata zasiedzenia, że jest pracownikiem oplacanym przez mieszkańców. I że w przypadku nieprawidłowości Ci mieszkańcy mogą wybrać kogoś innego.
Do moderacji
Odpowiedz
41
8
@Pola - Ale nie wybiorą nikogo innego, bo polaczki nie są takie mądre.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1